Cennik usług

Na wstępie zaznaczamy, że każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wycenę dokonujemy po zapoznaniu się ze specyfikacją usługi i wymaganiami technicznymi. Kalkulacja wykonania kompleksowej usługi uzależniona jest od wielu czynników.

Na wycenę usługi składają się między innymi - poniższe parametry:

- odległość od Radomia (koszt i czas dojazdu)

- warunki techniczne filmowanego planu (warunki pogodowe, architektoniczne, utrudnienia, rodzaj ujęć)

- docelowe przeznaczenie materiałów produkcyjnych (publikacja telewizyjna, reklama internetowa, bannery, broszury, inne)

- ilość zdjęć, długość materiału filmowego i wielkość jednorazowego zamówienia - zlecenia.

Materiał filmowy - zdjęciowy standardowo dostarczamy w formie elektronicznej, jako surowy zapis zarejestrowany na nośniku lub do pobrania z serwera. Zdjęcia zapisywane są jako pliki jpg. Pliki filmowe rejestrowane są standardowo w rozdzielczości Full HD - 1980 x 1080 z szybkością do 120 klatek/sek.

Kiedy i gdzie nie latamy:

Nie latamy w obszarach zakazanych bez zezwoleń, w strefach niebezpiecznych. Nie latamy podczas złych warunków atmosferycznych, porywistych wiatrów powyżej 6m/sec. Nie latamy podczas większych opadów (deszcz, śnieg) i wyładowań elektrycznych. Nie latamy w bezpośredniej - bliskiej  odległości od mocnych źródeł emisji promieniowania magnetycznego, fal radiowych i innych tym podobnych źródeł, mogących zakłócić  link pomiędzy nadajnikiem i kopterem, itp.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące uwarunkowań technicznych, to prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub po prostu skorzystanie z formularza na naszej stronie.

Wyszukiwarka

gdzie

Latamy?

Wszędzie. W pomieszczeniach jak i na zewnątrz. W dzień i w nocy. Posiadamy wymagane Polskim Prawem Świadectwo Kwalifikacji z uprawnieniami do wykonywania lotów bezzałogowcami oraz ubezpieczenie OC. Zajmujemy się uzyskaniem wszelkich pozwoleń na wykonanie lotu.

 

Sprawdź Naszą ofertę

licencja
 

kontakt: tel. 514-744-422                mail: info@dron.radom.pl